Бібліотека

Казанок

     91911165 1173956859662948 6034905285443715072 n

     Німецький солдатський казанок мав у перерізі специфічну "квасолевидну" форму. Радянський казанок став його тотожним відтворенням, не розбираючись у призначенні цієї форми. У німців, виявляється, ця форма була обумовлена наявністю в обороні на кожне піхотне напів-відділення "окопної пічки" з гачками кріпленя по периметру для казанків. Зверху на пічку ставився чайник для кави чи командирський казанок. Що то є піклування про солдата! (Здається правдива версія).

Так починалася Друга світова війна

Сталин развязал Вторую мировую войну.

https://www.youtube.com/watch?v=RY0whFskaXs

https://www.youtube.com/watch?v=zXsQenUMg8s

Наказ МОУ від 29.07.2016 року №390

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.07.2016  № 390

 

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
16 вересня 2016 р. 
за № 1259/29389

Про затвердження норм забезпечення столово-кухонним посудом, обладнанням, інвентарем та мийними засобами Збройних Сил України на мирний час

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство оборони України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 671, та з метою належного забезпечення столово-кухонним посудом, обладнанням, інвентарем та мийними засобами Збройних Сил України на мирний час НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити такі, що додаються:

 

1) Норми забезпечення столово-кухонним посудом, обладнанням, інвентарем та мийними засобами Збройних Сил України на мирний час;

 

2) Порядок застосування Норм забезпечення столово-кухонним посудом, обладнанням, інвентарем та мийними засобами Збройних Сил України на мирний час.

 

2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр оборони України 
генерал армії України


С.Т. Полторак

 

 

 

Жертвы политического террора в СССР

Здесь можно найти своих родственников.

Первая массовая категория – люди, арестованные по политическим обвинениям органами государственной безопасности (ВЧК–ОГПУ–НКВД–МГБ–КГБ) и приговоренные судебными или квазисудебными (ОСО, «тройки», «двойки» и т.п.) инстанциями к смертной казни, к разным срокам заключения в лагерях и тюрьмах или к ссылке.

 Другая массовая категория репрессированных по политическим мотивам – крестьяне, административно высланные с места жительства в ходе кампании «уничтожения кулачества как класса».

 

Третья массовая категория жертв политических репрессий – народы, целиком депортированные с мест традиционного расселения в Сибирь, Среднюю Азию и Казахстан. Наиболее масштабными эти административные депортации были во время войны, в 1941–1945 гг. Одних выселяли превентивно, как потенциальных пособников врага (корейцы, немцы, греки, венгры, итальянцы, румыны), других обвиняли в сотрудничестве с немцами во время оккупации (крымские татары, калмыки, народы Кавказа). Общее число высланных и мобилизованных в «трудовую армию» составило до 2,5 миллиона человек (см. таблицу). На сегодняшний день почти нет Книг памяти, посвященных депортированным национальным группам. В качестве редких примеров можно назвать Книгу памяти калмыцкого народа, составленную не только по документам, но и по устным опросам, и Книгу памяти, выпущенную в Кабардино-Балкарской Республике.

http://lists.memo.ru/

 

 

 

Все про тил

Цікавий сайт про тил:   http://tyl.at.ua/publ

Про продовольчу службу ЗС Республіки Білорусь.

Добре, як сусід близький, а перелаз низький. 

Коротка інформація про продовольчу службу Збройних Сил Республіки Білорусь.

http://www.mil.by/ru/forces/structure/prod/

Життя - це шанс

Життя — це шанс. Скористайся ним.
Життя — це краса. Милуйся нею...
Життя — це мрія. Здійсни її.
Життя — це виклик. Прийми його.
Життя — це обов'язок. Виконай його.
Життя — це цінність. Цінуй його.
Життя — це любов. Насолоджуйся нею.
Життя — це тайна. Пізнай її.
Життя — це удача. Шукай цю мить.
Життя таке чудове. Не марнуй його.
Це твоє життя. Борони його.

Мати Тереза

 

До Дня Перемоги. Тайни СРСР

clear 9mayПро це потрібно теж знати і памятати. Тайни СРСР   http://www.youtube.com/watch?v=vzDV0nb3FuY

Велика ВАНГА

Цікавий фільм про Вангу: http://ord-02.com/ob-ord-02