Новини

Держава в небезпеці!

Шановні колеги!

В умовах подальшої воєнної загрози зі сторони Росії неможливо залишатися безучасним .

На долю країни в такій ситуації впливає, у тому числі, особиста позиція кожного громадянина і тим більше військовослужбовця у запасі. Вашій увазі пропонується така думка. У випадку подальшого загострення ситуації та вторгнення агресора через державний кордон України чи через лінію розмежування на Донбасі, всім колегам по службі в центральному управлінні, кому дозволяє стан здоров’я, добровільно, не очікуючи оголошення мобілізації, прибути в центральний апарат служби (на те місце, з якого кожен з нас звільнився), для реальної організації забезпечення військ продовольством та організації харчування в умовах ведення бойових дій.

Діюче керівництво продовольчої служби дуже схвально віднеслося до такої іде.

Прошу висловити свої міркування щодо цієїї пропозиції в мобільному режимі.

«Общероссийское офицерское собрание» выступило против войны с Украиной и за отставку Путина

«Общероссийское офицерское собрание» опубликовало обращение к президенту России и населению страны, в котором выступило против войны с Украиной. В нем говорится, что война с соседним государством поставит под вопрос существование самой России.

Обращение было опубликовано 31 января. Оно подписано председателем собрания, генерал-полковником Леонидом Ивашов.

Про доплати до пенсій

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 липня 2021 р. № 713

Київ

Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб


   
   

З метою поетапного зменшення диспропорцій в розмірах пенсій, призначених військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), поліцейським та деяким іншим особам, та до прийняття Верховною Радою України законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців і деяких інших осіб Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити з 1 липня 2021 р. особам, яким призначено пенсію до 1 березня 2018 р. відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (далі — Закон) (крім військовослужбовців строкової служби), до розмірів їх пенсій, визначених відповідно до статей 13, 21 і 36 Закону станом на 1 березня 2018 р., щомісячну доплату в сумі 2000 гривень, яка враховується під час подальших підвищень розмірів пенсій, визначених відповідно до статей 13, 21 і 36 Закону.

Пилипенку М.Л. сьогодні 80 років

Сьогодні виповнюється 80 років з дня народження Пилипенка Миколи Лаврентійовича.

Микола Лаврентійович значну частину свого життя присвятив дуже важливій справі – удосконаленню харчування військовослужбовців Збройних Сил. Ми знаємо його як професіонала своєї справи, доброзичливу і чуйну людину.

Шановний Миколо Лаврентійовичу, щиро вітаємоВас з 80-річчям! Бажаємо добрих днів і щасливих подій і миттєвостей, посмішок, радісних звісток і свят. Нехай усі ваші дні будуть наповнені любов'ю рідних, удачею життя, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ вам і гармонії душі!

Пропонуємо Вам послухати цю красиву, змістовну українську пісню: https://www.youtube.com/watch?v=XlXEBtei1wU

З повагою, ветерани продовольчої служби.

Про службу в армії США

Дуже цікаво!
Відслужив в армії США - отримав громадянство.

https://www.youtube.com/watch?v=Pd-bq5l2T7M&t=82s

Сьогодні відійшов у вічність Григорьєв Анатолій Іванович

IMG 5348-1

Оновлено

Шановні колеги, наші ряди знов поріділи. Сьогодні в другій половині дня пішов з життя наш товариш і колега полковник Григорьєв Анатолій Іванович. В родині повідомили, що Анатолій Іванович захворів 26 лютого. 3 березня його гопіталізували в госпіталь з діагнозом  COVID, а сьогодні його нестало. Минулим літом йому виповнилося 70 років. Сумно і боляче. Наші щирі співчуття родині.

Прощання відбудеться в 10 годин 30 хвилин 13 березня на території госпіталю за адресою вулиця Госпітальна, 16. Виїзд на поховання автобусом в 11.00. 

Поховання відбудеться на кладовищі "Білому" за адресою:Києво-Святошинський район, с Білогородка, вул.Володимирська, 33 в 12.00.

Поминальний обід планується на 14.00 за адресою вул.Василя Липківського, 23 (колишня Урицького)

Родина буде вдячна всім хто зможе бути присутнім на похованні та поминальному обіді і просить повідомити про свою участь.

Тим, хто має можливість і бажання матеріально підтримати родину, повідомляю номер банківської картки доньки:

Григорьева Юлія Анатоліївна 4149 4393 1256 0836 ПриватБанк.

Про проблеми у війську

Українська армія у стані війни продовжує втрачати найкращі кадри, ризикує недоотримати зброю і оснащення та навіть втратити надію на достойну їжу. BBC News Україна розбиралася, чому так відбувається.
Матеріал від жовтня 2020 року, але актуальності не втратив.

 114890621 4df2fe69-8f9c-4ede-aa3c-068d85475520

https://www.bbc.com/ukrainian/features-54485115

Відійшов у вічність генерал-майор Уваров О.П.

Uvarov-1030x638

В РФ в поточному році створена Асоціація випускників тилових училищ. Асоціація має власний сайт. Із повідомлень на сайті стало відомо про смерть начальника кафедри продовольчого забезпечення ВАТТ генерал-майора Уварова О.П. Багато наших колег отримували освіту в ВАТТ, знали генерала Уварова О.П., слухали його лекції. Пам'ятаємо його як мудрого наставника, справедливого та вимогливого генерала. 
Сумуємо разом з усіма, хто знав генерал-майора Уварова О.П. Світла йому память.

Більш детальна інформація тут: https://avut-info.ru/uvarov-oleg-pavlovich-27-11-1931-27-12-2020/

Кафедрі продовольчого забезпечення ВАТТ 100 років

IMG 5413-2

 

Доля багатьох наших колег повязана з ВАТТ. Ми вважали за честь бути слухачем цієї академії та після закінчення навчання подальше мріяти та розвивати свою військову  кар'єру. Академія була створена 15.03.1918 року. А в поточному році, який скоро закінчиться  виповнюється 100 років кафедрі продовольчого забезпечення. Є інсайдерська інформація, що до цієї дати видали велику книгу, а також зроблені аматорські відео з видатними людьми продовольчої служби. Одним із таких відео є інтерв'ю з легендарною постаттю продовольяої служби Поварцовим В.О. Він тривалий час був начальником продовольчої служби ТОФ та начальником кафедри продовольчого забезпечення. Це відео до нас попало через полковника Мороза О.І., дякуємо Вам, Олександре Івановичу.

Інформація про кафедру та спогади Генерал-майора Уварова О.П.: http://mto.ric.mil.ru/Stati/item/282015/

Клікніть тут щоб подивитися це відео: https://www.youtube.com/watch?v=W1o1pznC7DU&feature=share

Про пенсії військовослужбовцям

9-го грудня в урядовому кварталі столиці пенсіонери-силовики знов вимагатимуть справедливого перерахунку пенсій
О 10:00 9-го грудня у Києві, біля Будинку офіцерів (вул. Грушевського), розпочнеться похід пенсіонерів силових структур до будівель ВРУ, Уряду та Офісу Президента України.
Акція протесту ветеранів військової служби та правоохоронних органів, які вкрай обурені вкраденням у них державою понад 40 мільярдів гривень, проводиться з метою повторної передачі Президенту України, керівництву КМУ та Парламенту своїх вимог, передусім, щодо справедливого перерахунку пенсій 506 тисячам пенсіонерів силових структур.
Організатори заходу: ГО "Міжнародний благодійний Фонд інвалідів війни в Афганістані та інших локальних конфліктів «За справедливість» й інші ветеранські громадські організації. Конт. тел. (098) 750-75-95.