Новини

Наші співчуття Кіптенко В.В.

В ніч з 27 на 28 березня 2020 року після тривалої онкофороби пішла з життя молодша сестра Кіптенко Володимира Володимировича Тетяна Володимирівна. Поховання відбудеться 29 березня в селі Мошківці, Андрушівського району де проживає їх мама.

Ми щиро співчуваємо Володимиру Володимировичу і всій великій родині Кіптенків у звязку з важкою втратою. Хай милосердний Господь заспокоїть душу померлої Тетяни в обителі праведників.

Проблеми з харчуванням у ЗС України

Здається у ЗС України система харчування викликає занепокоєння.90631943 2606009573001177 5082108714001891328 n

Поповнення лав пенсіонерів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №83/2020

Про звільнення В.Кіптенка з посади начальника Департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України

Звільнити КІПТЕНКА Володимира Володимировича з посади начальника Департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

13 березня 2020 року

Повідомлення від Пилипенко М.Л.

    Сьогодні мав розмову з ветераном продовольчої служби Пилипенко М.Л.. Микола Лаврентійович повідомив сумні новии. В січні 2020 року він поховав дружину, з якою прожив 51 рік. 27 грудня 2018 року пішла з життя Мостипанська Нінель Петрівна, вона прожила 79 років. Ще раніше померла Золотова Ольга Миколаївна, 1955 року народження. Вона тривалий час працювала в продовольчій службі Київського округу та деякий час в ЦПУ і в девяностих переїхала в Краснодарський край.
    Бережіть себе і оточуючих.

Сумно. Помер кобзар Василь Степанович Литвин

20 лютого, уночі, після важкої і тривалої хвороби помер композитор, письменник, журналіст Микола Литвин.

Про це у Фейсбук написав журналіст, музикознавець Михайло Маслій.
Цікавий фільм про кобзаря, варто уваги: https://www.youtube.com/watch?v=E-XC4VtSQ5k&feature=share&fbclid=IwAR19Cd2v6y35MipFwmZrOEWFkmonZ5ruqsvW56dr7jgfh3g2VqHFgfKlEA0

31 річниця виводу Радянських військ з Афганістану

   15 лютого 2020 року минає 31 річниця закінчення вивиду Радянських військ з Афганістану. Війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Не дивлячись ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі. „Гарячі точки” показали, що наші хлопці варті героїзму батьків і дідів, які перемогли фашизм у роки Другої світової війни.
   В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.

Протестна акція 18.12.2019р.

18 грудня 2019 року о 8-00 год. біля Офісу Президента (вул. Банкова) відбудеться протестна акція щодо захисту законних  прав ветеранів війни та ігноруванням влади виконання Конституції та законів України.
Збір учасників протестної акції в сквері біля Драматичного театру ім. Івана Франка по вул. Городецького, вихід з метро Хрещатик. 
Прохання довести дану інформацію до членів районних Спілок та залучити до участі ветеранів АТО/ООС.

Минув рік, як з нами нема Зеленчука Михайла Яковича

 

IMG 2378-1

   Минулого року, 12 грудня, ми поховали нашого старшого колегу, керівника, наставника, добру і світлу людину полковника Зеленчука Михайла Яковича. В нашій памяті він залишив повагу та гарні спогади про себе. Багато із нас знають, що кумиром у житті Михайла Яковича був наш земляк, легендарний Леонід Биков. Михайло Якович часто розповідав про місця де знімався фільм «Доля Марини», знав багато історій із життя Леоніда Бикова, часто співав пісню «Ти любов моя» із кінофільма. За дивним збігом обставин, Михайла Яковича ховали в день, коли Леоніду Бикову мало виповнитися 90 років з дня народження. В знак світлої памяті великого артиста і патріота Леоніда Бикова та його великого шанувальника Михайла Яковича Зеленчука пропоную подивитися ролик - підбірку фрагментів з фільмів Леоніда Бикова: https://www.youtube.com/watch?v=B3F0ZGDvEQ8&fbclid=IwAR2Wn1xebcEz-m3nGH9c0Y0KYGBcW_4Q-qPkN0TBt1Ui9FzMFls2Gi-iEAY