Новини

Створена фотокнига про наші зустрічі.

Шановні колеги, сподіваюся, всі, хто приймав участь у наших щорічних зустрічах отримали багато позитивних емоцій і вони залишилися приємним спогадом. З метою збереження пам”яті про колег та друзів з якими самовіддано трудились та служили на благо України та про незабутні зустрічі створена велика фотокнига форматом 30 Х30 см. В книзі використано біля 300 фотографій за період з 2007 по 2019 рік. Книга друкується в типографіїї на Львівщині. Типографська ціна одного примірника станом на 25.11.2022р - 1150 (одна тисяча сто п'ятдесят гривень). Термін виготовлення приблизно 10 днів.

Хто має бажання отримати таку фотокнигу прошу повідомити по тел. +38 067 327 71 27, та перерахувати кошти на картку Приватбанка 5363 5420 1961 1681, отримувач Максименко Б.В.

Для більшої уяви про те як виглядає книга друкую деякі сторінки.

 

Книга-1

 

Книга-2

Книга-3

Книга-4

Книга-5

Книга-6

Книга-7

Книга-8

Книга-9

Книга-10

Книга-11

Книга-12

Книга-13

Книга-14

Книга-15

Книга-16

Книга-17

Книга-18

Сухий пайок армії США

Вашій увазі пропонується варіант сухого пайка провідної армії світу - США.

https://www.youtube.com/watch?v=dkyiVXnXBic&ab_channel=MotoLIFE

"Золоті люди": у мережі показали, чим годують захисників України в польових умовах. Відео

Бійці Збройних сил України показали, як харчуються на передовій. Незважаючи на складні польові умови, наші військовослужбовці встигають не лише захищати рідну землю від окупантів, а й готувати повноцінний обід.

Быльш детально тут: https://war.obozrevatel.com/ukr/zoloti-lyudi-u-merezhi-pokazali-chim-goduyut-zahisnikiv-ukraini-u-polovih-umovah-video.htm

 

Держава в небезпеці!

Шановні колеги!

В умовах подальшої воєнної загрози зі сторони Росії неможливо залишатися безучасним .

На долю країни в такій ситуації впливає, у тому числі, особиста позиція кожного громадянина і тим більше військовослужбовця у запасі. Вашій увазі пропонується така думка. У випадку подальшого загострення ситуації та вторгнення агресора через державний кордон України чи через лінію розмежування на Донбасі, всім колегам по службі в центральному управлінні, кому дозволяє стан здоров’я, добровільно, не очікуючи оголошення мобілізації, прибути в центральний апарат служби (на те місце, з якого кожен з нас звільнився), для реальної організації забезпечення військ продовольством та організації харчування в умовах ведення бойових дій.

Діюче керівництво продовольчої служби дуже схвально віднеслося до такої іде.

Прошу висловити свої міркування щодо цієїї пропозиції в мобільному режимі.

«Общероссийское офицерское собрание» выступило против войны с Украиной и за отставку Путина

«Общероссийское офицерское собрание» опубликовало обращение к президенту России и населению страны, в котором выступило против войны с Украиной. В нем говорится, что война с соседним государством поставит под вопрос существование самой России.

Обращение было опубликовано 31 января. Оно подписано председателем собрания, генерал-полковником Леонидом Ивашов.

Про доплати до пенсій

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 липня 2021 р. № 713

Київ

Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб


   
   

З метою поетапного зменшення диспропорцій в розмірах пенсій, призначених військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), поліцейським та деяким іншим особам, та до прийняття Верховною Радою України законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців і деяких інших осіб Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити з 1 липня 2021 р. особам, яким призначено пенсію до 1 березня 2018 р. відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (далі — Закон) (крім військовослужбовців строкової служби), до розмірів їх пенсій, визначених відповідно до статей 13, 21 і 36 Закону станом на 1 березня 2018 р., щомісячну доплату в сумі 2000 гривень, яка враховується під час подальших підвищень розмірів пенсій, визначених відповідно до статей 13, 21 і 36 Закону.

Пилипенку М.Л. сьогодні 80 років

Сьогодні виповнюється 80 років з дня народження Пилипенка Миколи Лаврентійовича.

Микола Лаврентійович значну частину свого життя присвятив дуже важливій справі – удосконаленню харчування військовослужбовців Збройних Сил. Ми знаємо його як професіонала своєї справи, доброзичливу і чуйну людину.

Шановний Миколо Лаврентійовичу, щиро вітаємоВас з 80-річчям! Бажаємо добрих днів і щасливих подій і миттєвостей, посмішок, радісних звісток і свят. Нехай усі ваші дні будуть наповнені любов'ю рідних, удачею життя, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ вам і гармонії душі!

Пропонуємо Вам послухати цю красиву, змістовну українську пісню: https://www.youtube.com/watch?v=XlXEBtei1wU

З повагою, ветерани продовольчої служби.

Про службу в армії США

Дуже цікаво!
Відслужив в армії США - отримав громадянство.

https://www.youtube.com/watch?v=Pd-bq5l2T7M&t=82s

Сьогодні відійшов у вічність Григорьєв Анатолій Іванович

IMG 5348-1

Оновлено

Шановні колеги, наші ряди знов поріділи. Сьогодні в другій половині дня пішов з життя наш товариш і колега полковник Григорьєв Анатолій Іванович. В родині повідомили, що Анатолій Іванович захворів 26 лютого. 3 березня його гопіталізували в госпіталь з діагнозом  COVID, а сьогодні його нестало. Минулим літом йому виповнилося 70 років. Сумно і боляче. Наші щирі співчуття родині.

Прощання відбудеться в 10 годин 30 хвилин 13 березня на території госпіталю за адресою вулиця Госпітальна, 16. Виїзд на поховання автобусом в 11.00. 

Поховання відбудеться на кладовищі "Білому" за адресою:Києво-Святошинський район, с Білогородка, вул.Володимирська, 33 в 12.00.

Поминальний обід планується на 14.00 за адресою вул.Василя Липківського, 23 (колишня Урицького)

Родина буде вдячна всім хто зможе бути присутнім на похованні та поминальному обіді і просить повідомити про свою участь.

Тим, хто має можливість і бажання матеріально підтримати родину, повідомляю номер банківської картки доньки:

Григорьева Юлія Анатоліївна 4149 4393 1256 0836 ПриватБанк.

Про проблеми у війську

Українська армія у стані війни продовжує втрачати найкращі кадри, ризикує недоотримати зброю і оснащення та навіть втратити надію на достойну їжу. BBC News Україна розбиралася, чому так відбувається.
Матеріал від жовтня 2020 року, але актуальності не втратив.

 114890621 4df2fe69-8f9c-4ede-aa3c-068d85475520

https://www.bbc.com/ukrainian/features-54485115