Новини

22.02.13 відбулася чергова зустріч ветеранів.

22 лютого відбулася чергова святкова зустріч ветеранів продовольчої служби. Зустріч була організована Радою ветеранів. Як і у минулі роки наше свято відбулося в Ірпіні, на базі  університету Державної податкової служби України. Левову часку в організації свята взяв на себе наш колега і товариш, заступник начальника факультету податкової міліції Національного університету Державної податкової служби України полковник Шевчук Валерій Андрійович.

Свято розпочалося в актовій залі університету де учасники привіталися, поспілкувалися, обмінялися враженнями.

Про ветеранську діяльність розповів полковник Костів М.О.

Зустріч проходила під керівництвом першого в історії незалежної України начальника Центрального подовольчого управління полковника Горобця В.Д.

З актової зали  святкове дійство перемістилося в ресторан.

Власним віршом - баладою  учасників зустрічі привітала юна поетеса, чарівна Андріана Китайгородська.

Запальними танцями ветерани продемонстрували наявність молодецького духу.

Учасники зустрічі, наші колеги,  висловлювали ряд суттєвих пропозицій щодо покращення діяльності Ради ветеранів. Було прийнято рішення більш детально проаналізувати та вивчити всі ініціативи на черговому засіданні Ради ветеранів, яке провести на початку весни.          Зустріч пройшла в святковій дружній, теплій атмосфері та залишила в учасників  приємні спогади.         Дуже шкода, що кількість учасників  на цей раз була менша ніж у попередні роки, але це не вплинуло на її святковість. Певна кількість ветеранів без поважних причин не приїхали на зустріч.  Наше свято повністю проігнорували керівники та спеціалісти діючого Центрального управління продовольчого забезпечення. Ветерани стурбовані їх пасивністю та безініціативністю.

Учасники зустрічі висловлюють щиру подяку організаторам. Особливу вдячність ми висловлюємо нашому другу і колезі полковнику Шевчуку Валерію Андрійовича та його вихованцям, курсантам факультету податкової міліції Стрельченко Вікторії, Коваль Катерині, Санжеревській Вікторії, Ковтун Ірині, Полянській Віті, Сироті Марині, Фолюшевському Андрію, Ністряну Віктору.

Більше фотографій можна переглянути у фотозвіті у розділі "фотоальбоми".

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити