Новини

Святкова зустріч 24.02.2012 р.

24 лютого 2012 року відбулася чергова святкова зустріч ветеранів продовольчої служби. Зустріч відбулася зі ініціативи Ради ветеранів служби.

На свято запрошувалися всі хто мав чи має відношення до продовольчої служби, про що завчасно інформувалося на сторінках нашого сайту. Персонально були запрошені нинішні керівники та офіцери продовольчої служби Збройних Сил України та Державної прикордонної служби.

 На запрошення відгукнулися 58 чоловік, у тому числі: генерал-майор Крохін В.П. приїхав із Москви, генерал-майор Клюс В.С., генерал-лейтенант Нестерук М.О.
Святкові заходи розпочалися у актовій залі Національного університету Державної податкової служби України.

Офіційно зустріч відкрив наш керівник генерал-лейтенант Сикунда І.А. Він привітав всіх присутніх та проінформував про діяльність Ради ветеранів за минулий рік, про події, які відбулися.

 На зустрічі планувалося послухати інформацію про стан і перспективи розвитку продовольчої служби Збройних Сил України та Державної прикордонної служби, але через певні обставини (непередбачені відрядження) цього зробити не вдалося.

З повідомленням про діяльність підприємства «ОПТУКРПРОМ-ВР» , яке у даний час забезпечує харчуванням військовослужбовців у значній кількості гарнізонів, виступив заступник начальника управління продовольства та організації харчування Данилюк М.Ф.

Савчук Галина Іванівна зачитала звернення Прохоренко Наталії Іванівни до  учасників зібрання. Сама Наталія Іванівна не змогла приймати участь.

                                            Дорогі мої, незабутні!
      Через відомі обставини мого життя я сьогодні не з Вами. Але я щиро радію з того, що, шануючи традицію, започатковану небайдужими добрими людьми, Ви вкотре зібралися як хороші щирі друзі, аби в дружній атмосфері відзначити День Захисників Вітчизни. По-різному у різний час називалося це свято, змінювались вожді, устрої, але з роками зовсім не змінилася його суть, і сьогодні це свято шановане, бо завжди в пошані були і будуть люди гідності, честі, обов'язку.
      Для переважної більшості з Вас роки служби вже перейшли у спомин і стали назавжди пам'яттю серця, бо колишніх офіцерів не буває.
У цей святковий день як можна не згадати і про добрих помічниць, колег, турботливих берегинь домашнього затишку, які завжди поряд і на роботі і в родині. Бо ж правду кажуть у народі, що три кути української хати тримаються на жінці.
       Щиро усіх вітаю і бажаю, щоб усім Вам завжди здоровилося, в родинах панували спокій і злагода, лунав веселий дитячий сміх.
Нехай не міліє джерело Вашої безмежної доброти, щирого співчуття, жертовності і любові, які я сповна відчуваю серцем.
       Багато Вам щастя
       І сонця і жита
       На многії літа
       На благії літа!
   З   правдивою повагою і безмежною шаною
   Н. І. ПРОХОРЕНКО

Після офіційної частини, перед концертом, ветеранів і всіх присутніх привітав діючий начальник Ценртального продовольчого управління полковник Андрух О.О.

Студентка університету Андріана Китайгородська спеціально для учасників зустрічі написала вірш "А на погонах все ваше життя".

 З великим задоволенням ветерани та гості подивилися чудовий святковий концерт підготовлений Культурно-мистецьким центром "Сузір'я" під керівництвом директора Центру "Сузір'я"  Марії Богданівни Дикої. Артисти центру, студенти та курсанти університету, з кожним концертним номером вражали  глядачів вмінням, талантом, високим мистецтвом, а зал не шкодував аплодисментів.

 Після концерту учасників зустрічі запросили на святковий  банкет. Вишикувано засервіровані столи, звуки «живої» музики у виконанні оркестру народних інструментів лауреата міжнародних фольклорних фестивалів-конкурсів в Україні, Канаді,США,Польщі підсилювали відчуття свята.

  З привітальними тостами до присутніх виступили:

Генерал-лейтенант Сикунда І.А., полковник Мороз О.І., полковник Андрух О.О., полковник ГорбаньВ.І., полковник Проценко С.Ю., полковник Данилюк М.Ф., полковник Баришевський М.П., полковник Шевчук В.А., полковник Годунко В.А., Щур Л.І.

полковник Горобець В.Д.

Генерал-майор Клюс В.С.

Генерал-лейтенант Нестерук М.О.

Від керівництва університету ветеранів привітала голова профспілкового комітету Воробьєва Любов Сергіївна.

Від керівництва університету ветеранів привітала голова профспілкового комітету Воробьєва Любов Сергіївна.

Весь вечір створював святкову атмосферу колектив у складі (зліва направо)  Сергій Слободенюк,  Дарія Вітюк, Марина Кравченко, Ірина Гасич, Костянтин Петренко.

Рада ветеранів продовольчої служи щиро вдячна керівництву Національного університету Державної податкової служи за допомогу в організації і проведенні нашого свята.

Слова особливої поваги та вдячності ми висловлюємо директору Центру "Сузір'я" –  Марії Богданівні Дикій і нашаму другу та колезі, заступнику начальника факультета полковнику Шевчуку Валерію Андрійовичу.

Нашим колегам, які не прибули на зустріч хочу процитувати слова нашої геніальної поетеси Ліни Костено:

Нехай підождуть невідкладні справи
Я надивлюсь на сонце, і на трави.
Наговорюся з добрими людьми.
Не час минає, а минаєм ми.

Фотозвіт про зустріч можна переглянути у розділі сайту "фотоальбоми".

Додати коментар


Захисний код
Оновити