Новини

Новини від колег з Прикордонної служби.

«Буде хліб – буде й життя»

Макаров В’ячеслав Валерійович,
полковник, заступник начальника управління – начальник продовольчого відділу управління тилового забезпечення Департаменту забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України.

За всіх часів, у всіх народів найбільшим скарбом і святинею вважався, хліб. Творячи щоденну молитву, людина просить Бога: «Хліб наш насущний дай нам сьогодні». Чи знаєте ви, як пахне хліб? Давайте відчуємо цей запах, на хвильку затамувавши подих. Неповторний запах. Він робить хліб живим, частиною душі кожного з нас. Хліб - це маленьке зернятко, яке нагадує дитинку в сповиточку. Це - і перші ніжно-зелені паростки, і тихе шелестіння золотого колосся, і дзвінка  пісня жайворонка в бездонному блакитному небі в спекотний день над безмежжям хлібного лану. Це - і золотий потік зерна, що наливає по вінця кузови машин, і широкі натруджені долоні, які стомлено впали на коліна після довгого літнього дня. І гарячий жар печі, з якої виймаються духмяні короваї. Споконвіку українці були хліборобами. Як святково, піднесено почували себе на весняному зораному полі. Пошана до землі, до хліба передавалися із покоління в покоління. Хліб обов'язково тримали на рушнику. Не можна перевертати хліб догори денцем, не можна розкидати його. «Не кидай хліба, він - святий», - наказує поет Д. Білоус. Тільки той, хто сам попрацює в полі, відчує радість і гіркоту праці, зустрінеться людьми, у яких руки пахнуть хлібом, землею, ранковими росами, зуміє по-справжньому оцінити працю хлібороба.

Споконвіку хліб вважався виявом мудрості народної, бо в ньому - злиття душевних і фізичних сил, надій, умінь, сподівань. Звідси таке святе ставлення до нього як до мірила добробуту, правди, чесності.

Коли є хліб - є добробут. Коли його не стає - приходить лихо. Уроки з нашої історії неодноразово про це свідчать. Й досі, стан харчування населення є однією з найважливіших проблем в Україні. Протягом останніх років спостерігалось стійке порушення в структурі харчування населення України. Наукові дослідження та дані статистики свідчать про різке зниження споживання біологічно цінних продуктів: м'яса і м'ясопродуктів, молока і молочних продуктів, яєць, риби, овочів і фруктів. Дефіцит вітамінів, макро- і мікроелементів, тваринного білка став масовим постійно діючим негативним чинником.

     Нераціональне, розбалансоване, полідефіцитне харчування сприяє розвитку і різкому зростанню у населення хронічних неінфекційних захворювань: серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, хвороб обміну, онкологічних, які набувають епідемічного характеру. Поширюються соціально зумовлені інфекційні хвороби – такі, як туберкульоз, який також пов'язаний з недостатнім, в першу чергу білковим, харчуванням. "Прихований голод" загрожує фізичному та інтелектуальному здоров'ю нації.

     Досвід багатьох країн світу свідчить, що послідовна комплексна державна політика в галузі харчування, спрямована на забезпечення всіх груп населення повноцінним, раціональним харчуванням дає позитивні результати в зниженні рівня захворюваності та поліпшення показників здоров'я населення.

       Відтак розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. N 332-р затверджено Концепцію поліпшення продовольчого забезпечення та якості харчування населення. ЇЇ головною метою є забезпечення зміцнення та збереження здоров'я населення, здійснення профілактики захворювань, пов'язаних з порушенням харчування та поліпшення демографічної ситуації в Україні.

     Концепцією зазначено, що держава відповідальна за створення соціально-економічних умов, за яких людина може задовольнити свої потреби у повноцінному харчуванні, а також забезпечення функціонування дієвої системи контролю і нагляду за якістю та безпекою продовольчої сировини і харчових продуктів. Ця Концепція є ідеологічною та організаційною основою державної політики України в галузі харчування населення.
      Задля створення належних умов для ефективної діяльності підрозділів охорони державного кордону, спрямованої на забезпечення недоторканності державного кордону України, в Адміністрації, органах та підрозділах Державної прикордонної служби України постійно ведеться цілеспрямована робота з забезпечення харчуванням особового складу ДПСУ. Однією із найважливіших складових цієї кропіткої роботи є діяльність підсобних господарств. Зазначена робота, в першу чергу, спрямована на покращення харчування персоналу, організацію його додаткового харчування. Вагомим економічним фактором є й здача продукції на планове забезпечення.
 

        Так, завдяки діяльності підсобних господарств та своєчасному проведенню сівби сільськогосподарських культур органами Державної прикордонної служби України з початку 2011  року вироблено продукції: м'яса – 33,6 т, молока – 38,6 тис. літрів, риби свіжої – 6,4 т, картоплі – 100,7 т, овочів – 101,7 т, овочевої зелені – 5,54 т, фруктів і ягід свіжих – 29,9 т, соків і компотів фруктово-ягідних – 34,2 тис. л, варення – 3,9 т, меду бджолиного – 2 т на загальну суму близько 3,0 млн. грн.

      Крім того, з метою створення власної кормової бази для годівлі тварин в підсобних господарствах в поточному році вироблено зернових на фураж  217 т, сіна 242 т , соломи 76 т, соковитих кормів (сінажу, буряків та силосу) 91 т на загальну суму 597,0 тис. грн.

       Краще робота щодо виробництва продукції проводиться у Чернівецькому, Мукачівському, Львівському прикордонних загонах Західного регіонального управління, Могилів-Подільському, Котовському, Білгород-Дністровському прикордонних загонах Південного регіонального управління, Луцькому, Чернігівському прикордонних загонах Північного регіонального управління, Луганському прикордонному загоні Східного регіонального управління, Севастопольському та Керченському загонах морської охорони Азово-Чорноморського регіонального управління, Національній академії  та Навчальному центрі Державної прикордонної служби України.

      З метою підбиття підсумків роботи вже стало доброю традицією щорічно проводити Свято врожаю у всіх підрозділах та органах Державної прикордонної служби з визначенням переможців серед підрозділів і органів Державної прикордонної служби України.

 На фото красуні Керченського загону морської охорони.
   
     Свято врожаю передбачає здійснення господарської діяльності та підготовку до його проведення протягом усього року, залучення шефських та громадських організацій до участі у господарській діяльності та святкуванні.

      В цьому році заключний етап Свята врожаю – 2011 було проведено в центрі міста Мукачеве. Мешканці міста із задоволенням, а іноді й із здивуванням спостерігали за показом прикордонниками своїх досягнень у господарській діяльності.

 Капітан 2 рангу Миронюк Сергій Іванович. Керченський загін морської охорони.

За підсумками змагань та досягнуті високі показники в господарській діяльності серед органів охорони державного кордону Державної прикордонної служби України посів перше місце Керченський загін морської охорони Азово-Чорноморського регіонального управління, друге – Харківський прикордонний загін Східного регіонального управління, третє – Мукачівський прикордонний загін Західного регіонального управління. Національну академію було обрано як переможця серед навчальних закладів та органів забезпечення Державної прикордонної  служби України.

  Водночас із Святом врожаю проведено фінальний етап Огляду-конкурсу на кращу їдальню та визначення комісією переможців серед їдалень управлінь органів та підрозділів охорони кордонів органів Державної прикордонної служби України 2011 року.

Огляд-конкурс значною мірою сприяє створенню в  управліннях та підрозділах їдалень, передових за рівнем облаштування, санітарно-гігієнічного стану і культури приймання їжі, а також поліпшенню організації харчування персоналу Державної прикордонної служби України, підвищенню рівня спеціальної підготовки та майстерності працівників їдалень.

        За підсумками огляду-конкурсу переможцями обрано серед їдалень органів охорони державного кордону: їдальню Мостиського прикордонного загону Західного регіонального управління – перше місце, їдальню Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління – друге місце, їдальню Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління – третє місце. Серед їдалень підрозділів охорони державного кордону посіла перше місце їдальня відділу прикордонної служби «Біловодськ» Луганського прикордонного загону Східного регіонального управління, друге – їдальня відділу прикордонної служби «Лужанка» Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління, третє – їдальня відділу прикордонної служби «Іванків» Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління. Їдальню Навчального центру було обрано як переможця серед навчальних закладів та органів забезпечення Державної прикордонної  служби України.

      Окремі слова вдячності хочу висловити тим трудівникам, хто можливо не приймав участі у Святах, але чиєї щоденній праці біля плити, у полі ми зобов’язані красенем хлібом.

     Й завершити статтю чудовими словами Любові Забашти: «Як пахне хліб? Ви знаєте, як пахне хліб? Він пахне диханням косарів, вогнем гарячої доби, працею і творчістю, людським гарячим потом. Він пахне солодко, як пахнуть меду соти. Нехай він, хліб, - совість наша - завжди лежатиме на столі; на вишитому рушнику, а нашою першою молитвою нехай буде хвала хлібу. Нехай на черствішає хліб, оскільки говорять в народі, що коли черствішає хліб, черствішає і душа, і совість. Так буде усе життя хліб на столі».

Додати коментар


Захисний код
Оновити