Новини

Генерал-майор Кіптенко В.В.

   Ветерани продовольчої служби,друзі, колеги та товариші по службі сердечно вітають  Кіптенка Володимира Володимировича з присвоєнням чергового військового звання генерал-майор.

   Багатий життєвий та різнобічний попередній досвід служби на різних   посадах, у різних силових структурах, дозволили йому з честю виконувати складні завдання.

   Шановний Володимире Володимировичу, ветерани продовольчої служби,друзі, колеги та товариші по службі щиро бажають Вам  міцного здоров'я, особистого і сімейного щастя, подальшого кар’єрного зросту та чергових військових звань, міцності духу і наснаги для здійснення усього задуманого.

   Нехай професіоналізм, енергійність і неповторний шарм вихідця з продовольчої служби й надалі допомагають Вам в житті та у службі. При цьому, як керівник державного рівня, завжди пам’ятате, що успіх будь-якої справи, а особливо такої важливої і чутливої, як нинішня Ваша, забезпечують насамперед люди - люди, які в ній працюють ! Нехай в усіх починаннях Вас супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, кількість друзів завжди переважає над чисельністю недругів, а непроста робота щодо забезпечення безпеки Батьківщини від  загроз приносить задоволення й творчі перемоги.

http://www.president.gov.ua/documents/1112016-19859

https://www.youtube.com/watch?v=chOYPGPbttM

   З повагою,  ветерани продовольчої служби.

Додати коментар


Захисний код
Оновити