Новини

Весняна подорож

Облітав журавель сто морів, сто земель.

 Облітав, обходив, крила, ноги натрудив.

 Ми спитали Журавля:

 „Де найкращая  земля?”

 Журавель відповідає:

 „Краще рідної немає!”

     Шановні друзі, на мій погляд, і не тільки мій, весна -  найчарівніша з усіх пір року. Кожного вона заворожує по-своєму. Хтось сильно-сильно закохується у цей період, когось дивує пишний цвіт квітів та дерев, когось зачаровує спів соловейків та інших птахів. Особисто для мене весна це дуже казковий період. Все навкруги цвіте, дарує чарівні аромати та приємні посмішки, радість та надію на гарна майбутнє. З приходом весни у серця відкриваються двері для нових знайомств, друзів... Весна - чарівна, казкова пора, коли ми змінюємося на краще! Весна – найкраща пора для мандрів.

     ПРОПОНУЮ:  Зробити наші «сірі» будні більш яскравими, для цього в середині травня організувати дводенну колективну подорож на власних автомобілях по маршруту: КИЇВ – ЖИТОМИР – БЕРДИЧІВ – ВІННИЦЯ – КИЇВ.

     Раненько вирушаємо з Києва. Першу половину дня вивчаємо Житомир.  Цікаво познайомитись  з цим містом будемо просити   Георгія Павловича Мокрицького, у видавництві Волинь - він проводить там кращі екскурсії: http://volyn.zhitomir.net/

     Другу половину дня проводимо в столичному Бердичіві. В Бердичіві  відомий мандрівник  Andriy.Tychyna     рекомендує звернутися  в історичний музей: http://www.doroga.ua/poi/Zhitomirskaya/Berdichev/Muzej_istorii_goroda/1021 , там майстри своєї справи, і там є що подивитися.

     Після Бердичіва швидко їдемо до Вінниці. Там організовано вечеряємо і йдемо на виставу в обласний театр.

У Вінниці все той же Andriy.Tychyna   рекомендує пошукати контакти екскурсовода Олександра Федоришина.

     На другий день вивчаємо  Вінницю та околиці і з переповненими позитивними  враженями та емоціями повертаємося до Києва. Десь по доразі підводимо підсумки в, наприклад, «Автогрилі».

     По дорозі можемо подивитись Бункер Гіммлера в Гуйві, ставку Вервольф у Стрижавці, палац Холоневських в Іванові та багато чого іншого, подивіться на мапі: http://www.doroga.ua/pois/Zhitomirskaya/1063/map

     Якщо ви дочитали цю пропозицію до кінці то знайдіть ще хвилинку часу,  прочитайте і вдумайтеся в  слова геніальної  Ліни Костенко:

Нехай підождуть невідкладні справи

Я надивлюсь на сонце і на трави

Наговорюся з добрими людьми...

Не час минає, а минаєм ми.

Додати коментар


Захисний код
Оновити