Новини

Святкування 25 річниці ЗС України.

    6 грудня 2016 року в в день ювілейного свята, -25 річниці Збройних Сил України, відбулася святкова зустріч спеціалістів продовольчої служби. Особливістю зустрічі стало те, що це був спільний захід, організований і проведений діючими офіцерами і службовцями Центрального управління продовольчого забезпечення Збройних Сил України та ветеранами управління. На зібрання прибуло більше 60 учасників. Ця зустріч була найбільш чисельна за останні роки. Ми вдячні нашому патріарху продовольчої служби полковнику Морозу О.І. та капітану першого рангу Сердюку О.В., за те, що знайшли можливість приїхати, не зважаючи на великі відстані та погодні умови.

     Особливої урочистості нашій зустрічі надав святковий концерт у виконанні лауреата  Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів народної творчості колективу культурно-мистецького центру «Сузір’я» під керівництвом талановитих наставників - заслужених працівників культури України   Марини Богданівни Дикої, Ніни Іванівни Чуприни та та Станіслава Юліановича Федоровича. Основу художнього колективу складають  студенти Університету державної фіскальної служби України.

    Хоч і кажуть, що досконалості немає меж, але  усі присутні на цьому прекрасному концерті мали усі підстави з цим не погодитись. Це був саме той випадок, коли краще - нікуди. Концертна програма складена вишукано і змістовно. І художнім словом, і піснею, і танцем артисти взяли у полон увесь зал, вражали і дивували усіх своїми талантами і майстерністю, торкнули найтонші струни людської душі. Спостерігаючи за прекрасним дійством із глядацького залу, можна тільки уявити, скільки вкладено в це праці, таланту й майстерності. Душа радіє від того, що у нас є така прекрасна, обдарована і безмежно талановита молодь, такі духовно багаті, небайдужі і добрі серцем люди. Ми щиро дякуємо Марині Богданівні, Ніні Іванівні, Станіславу Юліановичу та авторам і виконавцям за таке прекрасне свято. Нехай Господь обдаровує всіх вас міцним здоров'ям, радістю, успіхами, щастям і посилає своє благословіння на усе задумане. Дай, Боже, вам долі, і сонця, і жита на многії літа, на благії літа.

 MG 7673-1

   «Мить» ,        співає        Діана Кулька, студентка навчально-наукового інституту права, курсантка інституту військової підготовки, взвод     Ю-24.


 MG 7675-1

   Чорна квітка», співає Тетяна Остапчук, магістр навчально-наукового інституту права.

    MG 7679-1

 «На варті» співаєСергій Дуплій курсант факультету податкової міліції.

 MG 7681-1

 «Було в нас…»,  читає автор: студентка ННІ обліку, аналізу і аудитуОлена Найчук,  курсантка інституту військової підготовки.

 MG 7682-01 

    «Я тебе ненавиджу війна»,  виконують: студенти ННІ праваВасильчукЯрослав та Ігор Целип.

 

 MG 7683-1 

    «Солдату України», читаєавтор: Дар’я Касянчук, студентка ННІ фінансів та банківської справи, курсантка інституту військової підготовки, взвод К-21.

 

 MG 7684-1 

    «Зустріч на полі бою»,          автори і виконавці:   студенти Ірпінського державного коледжу фінансів і праваСергій Чукардін та Вадим Гриненко  (взвод К-15).

  MG 7692-1

«Злива»,  співаєВолодимир Хоменко, співробітник відділу міжнародного освітнього співробітництва.

  MG 7694-1

    «Не заробляйте на війні»,   виконуєДарія Вітюк, старший викладач навчально-наукового інституту права, к.ю.н.

 

 

 MG 7700-1

 «Герої не вмирають»,      виконують:Іванна Ягольник, студентка ННІ права та курсант Ярослав Четиркін.

 MG 7704-1

Завершила святковий концерт хореографічна композиція "Їхав козак містом" 

 MG 7722-1

та "Козацькі забави"

 MG 7678-1

Майстерно вели концерт  студенти університету Марина Скаженник та Едуард Яскольд.

 MG 7685-1

Учасників концерту привітав начальник Центрального управління продовольчого забезпечення полковник Куклюк М.М.

 MG 7743-1

Слова подяки за чудовий концерт і привітання всім учасникам зібрання висловив генерал-лейтенант Сикунда І.А.

 

   Після концерту було спілкування у залі для конференцій. Генерал-лейтенант Сикунда І.А. привітав ювілярів, які були у нас в поточному році, проінформував про приємні і сумні події, що відбулися в колективі та про інші сторони нашого життя. Полковник Куклюк М.М. проінформував учасників зібрання про особливості продовольчого забезпечення військ в сучасних складних умовах з демонстрацією слайдів.

    В ході спілкування ветерани та офіцери управління ближче познайомились, обмінялись думками. У ветеранів склалося враження, що офіцери Центрального  управління продовольчого забезпечення добре знають свою справу та з честю виконують свої обовязки. Всі офіцери управління є учасниками АТО на сході нашої країни. Ми, ветерани служби, бажаємо їм незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, мирута звершення всіх  мрій і побажань.
Віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

 MG 7749-1

    Під час спілкування всі учасники зібрання разом сфотографувалися і до кінця нашого свята  кожен бажаючий отримав спільну фотографію.

    Згодом спілкування продовжилося за святковим столом в ресторані.

    На протязі вечора неодноразово лунали думки про те, що недостатньо збиратися один раз на рік, бажано 2 рази, і добре було б щоб наші зустрічі проходили за участі членів сімей.

    Ми щиро вдячні всім учасникам свята і сумуємо, що дехто з наших колег, знаходячись поруч, не знайшов можливості бути разом з нами. 

    Ми знаємо, що мав велике бажання святкувати разом з нами наш активний ветеран і постійний учасник всіх наших заходів, начальник Центрального продовольчого управління у період 1993 -1995 р полковник Зеленчук М.Я., але стан здоров’я та лікарі не дозволили залишити йому лікарняну палату. Під час свята ми проголошували тост за  здоровя Михайла Яковича і бажаємо йому швидкого видужання.

    Зворушливе привітання учасникам зустрічі надіслала  наша колега, член нашого колективу, шановна Наталія Іванівна Прохоренко.

    Свято пройшло в дружній теплій атмосфері і час сплинув дуже швидко.

    Окрема наша подяка керівництву Національного університету державної фіскальної служби України за надану можливість організувати і провести наше свято  в приміщеннях університету і особлива подяка нашому товаришу і колезі завідувачу кафедри військової підготовки, кандидату юридичних наук полковнику Шевчуку В.А. за велику організаторську роботу,  начальнику кафедри філософії, доктору філософських          наук, професору Воробйовій Л.С. та студентам кафедри військової підготовки Університету державної фіскальної служби Україниза допомогу в проведені свята.

    Більше світлин у розділі "фотоальбоми" http://prod.in.ua/fotoalbom/category/48-25-rokiv-zs-ukrajini?start=20 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити