Новини

Відновлено підготовку кухарів у ЗС України.

У мене для Вас є ПРИЄМНА НОВИНА!

Відповідно до рішення Міністра оборони України та згідно з вимогами відповідної організаційної директиви на базі Військового коледжу сержантського складу Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) з вересня місяця поточного року здійснюється до підготовка військових кухарів.

Згідно вимог керівних документів посада військового кухаря відноситься до переліку посад, які визначають бойову готовність військової частини.

З 2007 року, у зв'язку із передачею функцій харчування особового складу Збройних Сил України суб'єктам господарювання, підготовка молодших спеціалістів була припинена.

Нині до підготовка організована для військовослужбовців строкової військової служби для всіх видів Збройних Сил України, які на «гражданці» встигли закінчити відповідні цивільні навчальні заклади (професійно-технічні училища, технікуми тощо) і вже мають диплом кухаря.

Враховуючи наявність у них спеціальної підготовки їх до підготовка здійснюється за відповідною програмою протягом одного місяця. Із них два тижні навчального часу відведено на  доведення до військовослужбовців теоретичних вимог щодо діючих норм харчування, товарознавства, технології приготування страв за різними нормами харчування, організації військового харчування та дотримання санітарних вимог і норм.

Протягом третього тижня здійснюється практичне приготування страв у польових умова і останній тиждень - безпосередня практика у солдатських їдальнях.

Основне завдання коледжу - надати тим, хто навчається практичних навичок з приготування їжі за нормами харчування для військовослужбовців Збройних Сил України на технічних засобах приготування їжі у польових умовах (кухнях причіпних, кухнях автомобільних, плитах причіпних та переносних тощо).

На черзі стоїть завдання з організації підготовки начальників їдалень, продовольчих складів та інших спеціалістів служби.

Залишається нам тільки сподіватися, що питання бойової готовності військових частин нарешті стане вирішальним у діяльності керівного складу Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Відновлення посад та підготовки молодших спеціалістів дасть можливість відновити бойову готовність продовольчої служби та автономність діяльності військової частини при виконанні покладених завдань незалежно від «побажань» суб'єктів господарювання.

Полковник Баришевський М.П.

Додати коментар


Захисний код
Оновити