Вітаємо

80 років генерал-полковнику Міхайліченко Г.М.

    MG 3096

 

 

     Сьогодні, 6 березня, заступнику Міністра оборони України по тилу — начальнику Тилу Збройних Сил України у період з 1993 по 2000 рік генерал-полковнику Міхайліченко Григорію Миколайовичу виповнюється 80 років. Ми, ветерани продовольчої служби, знаємо Григорія Миколайовича як людину з лідерськими якостями мудрого керівника, професіонала своєї справи, людину тверезого розуму і залізної витримки. Роки нашої спільної служби випали на важкий відповідальний період створення та розвитку Тилу Збройних Сил України і ми під його керівництвом наполегливо трудилися на благо Збройних Сил і України.

     Ми щиро вітаємо Вас, Григоріє Миколайовичу, з ювілеєм і бажаємо щоб життєвий шлях був довгим, світлим, сповнений радості і щастя, поваги оточуючих і любові рідних. Нехай життя буде сповнене лише радісними моментами, позитивним хвилюванням, щасливими днями.

     В якості музичного вітання пропонуємо послухати прекрасну українську стрілецьку пісню 19 століття на слова Одарки Романів і музику Миколи Лисенка: https://www.youtube.com/watch?v=jiSafi-aTqo

     З повагою і вдячністю від ветеранів продовольчої служби генерал-лейтенант Сикунда І.А.

Додати коментар


Захисний код
Оновити